CAL przy Przystanku Artystów i Twórców - swolowo.pl

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Wysoki kontrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH PL

subslide1

Adaptacja budynku po stodole w zagrodzie nr 5 obejmuje zmianę dotychczasowej funkcji na potrzeby lokalnej społeczności. Tutaj utworzone zostanie wyjątkowe centrum aktywności lokalnej. Składające się z przestrzeni ekspozycyjnej dedykowanej wystawom poplenerowym, infrastruktury gastronomicznej z możliwością wykorzystania przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich i sprzyjające organizacji warsztatów kulinarnych. Powstające miejsce ze względu na swój charakter i położenie będzie idealne do organizacji biesiad, imprez okolicznościowych i integracyjnych, uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych.


Natomiast budynek bramny, obok prezentacji prac poplenerowych odbywających się w „Przystanku Artystów i Twórców” oraz prezentacji wyrobów twórców nieprofesjonalnych i artystów, zostanie przystosowany na potrzeby spotkań towarzyskich. W części budynku mieścić się będą pomieszczenia przeznaczone na klubokawiarnię oraz sklepik z lokalnymi wyrobami i produktami oraz rękodziełem i pamiątkami.

 

Planowane otwarcie - 2021 r.

Adres: Swołowo nr 5

Udostępnij

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue