Sery zagrodowe Statkiewiczówka - swolowo.pl

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Wysoki kontrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH PL

subslide1

Gastronomia Swołowo html 6134cb15

Gastronomia Swołowo html m52e18ab9

Wszystkie sery są w stu procentach produktem regionalnym, bo wytwarzane są ze świeżego mleka pochodzącego od krów zaprzyjaźnionego gospodarza w Swołowie. Zdaniem wielu klientów, „sery zagrodowe” ze Statkiewiczówki nie mają sobie równych pod względem smakowym i odżywczym. Ich największą wartością jest surowiec – zdrowe, dobre i świeże mleko.

Statkiewiczówka, to wiejska serowarnia, opierająca się na profesjonalnym wyposażeniu, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, zainteresowanych serami wytwarzanymi domowymi metodami – przy użyciu profesjonalnego sprzętu i z zachowaniem wszelkich zasad higienicznych.

W ofercie znajdują się zdrowe i smaczne Sery podpuszczkowe: dojrzewająca Gouda Farmerska, Sery typu żuławskiego i korycińskiego.

 

http://www.seryswolowo.pl/

 

 

 

Udostępnij

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue