Przystanek Artystów

Swołowo 5
e-mail: swolowo@gok.slupsk.pl
tel. +48 573 148 724

W II poł. 2022 r. w zabytkowym domu mieszkalnym zagrody nr 5 zostanie uruchomiony „Przystanek Artystów”, w którym będą mieścić się pomieszczenia, w tym pokoje gościnne z dostępem do kuchni, przystosowane dla artystów i twórców (fotografów, malarzy, rzeźbiarzy, kowali, tkaczy), osób zajmujących się zielarstwem oraz amatorów plenerów artystycznych i wypoczynku. Na parterze domu znajdą się również pracownie, w których będzie można realizować m.in. efekty swoich działań artystycznych typu: obróbka zdjęć, wykonywanie artystycznych prac malarskich, rzeźby. Już dzisiaj zapraszamy Państwa!
Struktura zakwaterowania – pokoje typu studio:
– nr 1 – 2 x sofa dwuosobowa, 1 x sofa jednoosobowa, 2 x łóżko pojedyncze,
– nr 2 – 2 x sofa dwuosobowa, 1 x sofa jednoosobowa, 2 x łóżko pojedyncze,
– nr 3 – 1 x łóżko podwójne, 2 x łóżko pojedyncze, 1 x sofa dwuosobowa
– nr 4 – 2 x sofa dwuosobowa, 2 x łóżko jednoosobowe,
– nr 5 – 8 x łóżko pojedyncze.
Przez cały czas pobytu, w całym obiekcie dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody na osobie oraz na mieniu (wyrządzone samemu sobie jak i innym), odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
Cena za dobę – już od 55 zł/os. (w zależności od sezonu, długości pobytu i ilości osób zakwaterowanych w pokoju), przy założeniu, że cena wyjściowa doby dla jednej osoby w pokoju typu studio wynosi 200 zł, a każda kolejna osoba to koszt 30 zł/doba.
Cena nie zawiera śniadania. W cenę wliczone są ręczniki i pościel dla osób zakwaterowanych.
Zakwaterowanie w godz. 15:00-20:00 w dniu przyjazdu. Wymeldowanie i zdanie kluczy do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

Skip to content