Przystań Twórców

Swołowo 41
e-mail: swolowo@gok.slupsk.pl
tel. +48 573 148 724

W „Przystani Twórców” oddajemy do Państwa dyspozycji dwa samodzielne (z niezależnymi wejściami z zewnątrz), komfortowe pokoje gościnne z aneksami kuchennymi i zewnętrzną strefą wypoczynkową w ogrodzie (taras, grill, leżaki, hamak, huśtawka, stojak na rowery), każdy dla maksymalnie 4 osób.
Struktura zakwaterowania:
– w pokoju nr 1 – sofa dwuosobowa + spanie podwójne na antresoli (UWAGA! ze względu na umiejscowienie drugiego ze spań należy zachować szczególną ostrożność),
– w pokoju nr 2 – 2 x sofa dwuosobowa (pokój przystosowany dla niepełnosprawnych), w pokoju nr 2 istnieje możliwość wstawienia dodatkowo „dostawki”.
Przez cały czas pobytu, w całym obiekcie dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody na osobie oraz na mieniu (wyrządzone samemu sobie jak i innym), odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
Cena za dobę – już od 55 zł/os. (w zależności od sezonu, długości pobytu i ilości osób zakwaterowanych w pokoju), 175 zł/doba dla jednej osoby, każda kolejna osoba to koszt 25 zł/doba.
Cena nie zawiera śniadania. W cenę wliczone są ręczniki i pościel dla osób zakwaterowanych.
Zakwaterowanie w godz. 15:00-20:00 w dniu przyjazdu. Wymeldowanie i zdanie kluczy do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

Skip to content