Noclegi

Zachęcamy i zapraszamy do dokonywania rezerwacji przez cały rok.
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje gościnne położone w dwóch niezwykłych miejscach wsi.
Warunkiem rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku w wysokości min. 30% wartości w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji na konto Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk: Bank BNP PARIBAS 57 1600 0003 1852 7104 8000 0001, w tytule podając: „Zadatek na poczet pobytu w Zagrodzie Swołowo + nazwisko i termin rezerwacji”.
Nie blokujemy pokoi bez dokonania wpłaty zadatku. Pokoje wstępnie zarezerwowane, ale bez uiszczonych w terminie zadatków, zostają zwolnione i wypuszczone do ponownej sprzedaży.
Ostateczne rozliczenie za pobyt następuje z góry – gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem dokonanym co najmniej 2 doby przed planowanym przyjazdem.
Potrzebę otrzymania faktury na firmę należy zgłaszać na etapie dokonywania rezerwacji wraz z podaniem dokładnych danych nabywcy.
Minimalna długość pobytu wynosi 2 doby. Nie wynajmujemy pokoi na 1 noc.
W CELU PRZYGOTOWANIA SIĘ DO PRZYJĘCIA GOŚCI W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19, A TYM SAMYM ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEGO POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA POBYTU, OPRACOWALIŚMY I WDROŻYLIŚMY WEWNĘTRZNIE OBOWIĄZUJĄCĄ POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA.

Skip to content