Gospoda Swołowo, Swołowo nr 8 - swolowo.pl

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Wysoki kontrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH PL

subslide1

Gastronomia Swołowo html 2bc852e5Wiejskie położenie Gospody pozwala na pozyskiwanie do kuchni produktów od lokalnych producentów. Kartą menu rządzi gęsina. Hodowla gęsi pomorskiej i konsumpcja mięsa gęsiego są ściśle związane z historią regionu i całego Pomorza. Wyroby z gęsiny są produktami o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych.

W Gospodzie serwowana jest gęsina oraz klasyczna kuchnia polska. Można tu skosztować najlepszego półgęska, gęsi pieczonej, galarety, smalcu, okrasy, pasztetów z gęsi, pierogów z gęsiną, gęsich pipek i wielu innych gęsich smaków. Piękna okolica zachęca do spędzania tu czasu z przyjaciółmi i rodziną. Oferta Gospody obejmuje również obiady dla grup zorganizowanych, menu degustacyjne, organizację przyjęć rodzinnych i okolicznościowych, spotkań firmowych oraz imprez plenerowych z grillowaniem, ogniskiem - biesiadowaniem w ogrodzie.

Gospoda prowadzi również sklep, w którym znajdują się oryginalne produkty: półwędzone mięsa i inne wędliny z gęsiny, za które otrzymała odznaczenie „Dziedzictwo Kulinarne Województwa Pomorskiego”.

www.gospodaswolowo.pl

 

 

 

Udostępnij

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue