CAL przy Przystanku Artystów i Twórców - swolowo.pl

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
High contrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH EN

subslide1

There is no translation available.

Adaptacja budynku po stodole w zagrodzie nr 5 obejmuje zmianę dotychczasowej funkcji na potrzeby lokalnej społeczności. Tutaj utworzone zostanie wyjątkowe centrum aktywności lokalnej. Składające się z przestrzeni ekspozycyjnej dedykowanej wystawom poplenerowym, infrastruktury gastronomicznej z możliwością wykorzystania przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich i sprzyjające organizacji warsztatów kulinarnych. Powstające miejsce ze względu na swój charakter i położenie będzie idealne do organizacji biesiad, imprez okolicznościowych i integracyjnych, uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych.


Natomiast budynek bramny, obok prezentacji prac poplenerowych odbywających się w „Przystanku Artystów i Twórców” oraz prezentacji wyrobów twórców nieprofesjonalnych i artystów, zostanie przystosowany na potrzeby spotkań towarzyskich. W części budynku mieścić się będą pomieszczenia przeznaczone na klubokawiarnię oraz sklepik z lokalnymi wyrobami i produktami oraz rękodziełem i pamiątkami.

 

Planowane otwarcie - 2021 r.

Adres: Swołowo nr 5

Share

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue