Przystań Twórców i Przystanek Artystów - swolowo.pl

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
High contrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH EN

subslide1

There is no translation available.

"Przystani Twórców" oddajemy do Państwa dyspozycji dwa samodzielne (z osobnymi wejściami z zewnątrz) wpełni wyposażone, komfortowe pokoje gościnne z aneksami kuchennymi i zewnętrzną strefą wypoczynkową w ogrodzie, każdy dla maksymalnie 4 osób. W pokoju nr 2 istnieje możliwość wstawienia dodatkowo "dostawki". 

Struktura zakwaterowania
- w pokoju nr 1: sofa dwuosobowa + spanie podwójne na antresoli (UWAGA! ze względu na umiejscowienie drugiego ze spań należy zachować szczególną ostrożność)
- w pokoju nr 2: 2 x sofa dwuosobowa (pokój przystosowany dla niepełnosprawnych)

Przez cały czas pobytu, w całym obiekcie dzieci poniżej 13 lat muszą znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody na osobie oraz na mieniu (wyrządzone samemu sobie jak i innym), odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.

 

Adres: Przystań Twórców - Swołowo 41

Cena za dobę - od 55 zł/os. (w zależności od sezonu, długości pobytu i ilości osób zakwaterowanych w pokoju)

Zachęcamy i zapraszamy do dokonywania rezerwacji.

 

W 2021 r. w zabytkowym domu mieszkalnym zagrody nr 5 zostanie uruchomiony „Przystanek Artystów ", w którym mieszczą się pomieszczenia, w tym 4 w pełni wyposażone pokoje gościnne z dostępem do kuchni, przystosowane dla artystów i twórców (fotografów, malarzy, rzeźbiarzy, kowali, tkaczy), osób zajmujących się zielarstwem oraz amatorów plenerów artystycznych i wypoczynku. Parter domu będzie pracownią, w której można realizować m.in. efekty swoich działań artystycznych typu: obróbka zdjęć, wykonywanie artystycznych prac malarskich, rzeźby.

 

Dane kontaktowe/rezerwacja:

Zagroda Inicjatyw Twórczych 

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. +48 573 148 724

Warunkiem rezerwacji pobytu jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości w ciągu 3 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji na konto Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk: 18 9315 0004 0050 8232 2000 0010
w tytule podając:
„Zadatek na poczet pobytu w Przystani Twórców + dane wpłacającego i termin rezerwacji”

Informujemy, że:

Nie blokujemy pokoi bez dokonania wpłaty zadatku. Pokoje wstępnie zarezerwowane, ale bez uiszczonych w terminie zadatków, zostają zwolnione i wypuszczone do ponownej sprzedaży.

Ostateczne rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu z góry - gotówką lub przelewem dokonanym co najmniej 2 doby przed planowanym przyjazdem.

Potrzebę otrzymania faktury na firmę należy zgłaszać na etapie dokonywania rezerwacji wraz z podaniem dokładnych danych nabywcy.
Paragony na osoby fizyczne wystawiamy każdorazowo po odnotowaniu wpłaty.

Minimalna długość pobytu poza okresem wakacyjnym wynosi 2 doby, w wysokim sezonie udostępniamy pokoje tylko w systemie tygodniowym od soboty do soboty.
Zakwaterowanie od godz. 15.00 w dniu przyjazdu do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

W CELU PRZYGOTOWANIA SIĘ DO PRZYJĘCIA GOŚCI W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19, A TYM SAMYM ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEGO POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA POBYTU, OPRACOWALIŚMY I WDROŻYLIŚMY WEWNĘTRZNIE OBOWIĄZUJĄCĄ POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA.

Share

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue