Przystań Twórców i Przystanek Artystów - swolowo.pl

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
High contrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH EN

subslide1

There is no translation available.

Już wkrótce w "Przystani Twórców" oddamy do Państwa dyspozycji dwa wpełni wyposażone, komfortowe pokoje gościnne z aneksami kuchennymi i zewnętrzną strefą wypoczynkową, każdy dla maksymalnie 4 osób. W jednym z nich istnieje możliwość wstawienia dodatkowo "dostawki".

Struktura zakwaterowania w pokoju: 2 x łóżko dwuosobowe

Adres: Przystań Twórców - Swołowo 41

Planowane oddanie do użytku 2020 r.

Zachęcamy i zapraszamy do dokonywania rezerwacji już na II półrocze 2020 r.

 

W 2021 r. w zabytkowym domu mieszkalnym czworobocznej zagrody nr 5 zostanie uruchomiony także „Przystanek Artystów i Twórców”, w którym mieszczą się pomieszczenia, w tym 4 w pełni wyposażone pokoje gościnne z dostępem do kuchni, przystosowane dla artystów (fotografów, malarzy, rzeźbiarzy, kowali, tkaczy), osób zajmujących się zielarstwem oraz amatorów plenerów artystycznych i wypoczynku. Parter domu będzie pracownią, w której można realizować m.in. efekty swoich działań artystycznych typu: obróbka zdjęć, wykonywanie artystycznych prac malarskich, rzeźby.

 

Dane kontaktowe:

Zagroda Inicjatyw Twórczych 

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

tel. 59 847 10 91

Share

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue